TRENINGI WARSZTATY KURSY SZKOLENIA

KURSY TRENINGI WARSZTATY SZKOLENIA
ZDROWIE I UZDRAWIANIE 

==============================

O najbliższy sobotnio-niedzielny warsztat (trening, kurs) terapeutyczny z metodami uzdrawiania i samouzdrawiania pytać pod telefonem: +48 518 300 138 (w godz. 10.00-20.00)


=============================

Obóz Uzdrawiania - Letni Uniwersytet Zdrowia i Uzdrawiania

w dniach 3 - 14 lipca 2019 


Obóz letni jest dla osób, które uczestniczyły już w warsztatach sobotnio-niedzielnych. W pięknie położonej dolinie w Beskidach, w pobliżu Żywca i Bielska-Białej odbędzie się intensywny obóz szkoleniowy tradycyjnych naturalnych metod uzdrawiania, szamanizmu, zdrowego odżywiania, leczniczej gimnastyki, terapii dźwiękiem i światłem. W programie także bioenergoterapia, relaksacja, biomasaże, pranoterapia, biodiagnostyka, terapii mentalnej i psychotronicznej. Biała magia w uzdrawianiu i oczyszczaniu miejsc oraz ludzi. receptury ziołolecznictwa. Okazja spotkania z uzdrowicielami i nauki metod dbania o swoje zdrowie, przywracania zdrowia, także dla tych, którym nie udało się dostać na wizytę indywidualną…

Zgłoszenia: Śląski Instytut Medycyny Alternatywnej & Gabinet Medycyny Naturalnej

tel. +48 518 300 138 

=============================


UZDRAWIANIE - KURS WPROWADZAJĄCY 

Kurs Wprowadzający „Podstawy Ajurwedy” to 11 spotkań dwudniowych, zwykle w soboty-niedziele, lub odpowiednio 3-4 dniowych oraz tygodniowych, razem około 220 godzin zajęć, teorii i ćwiczeń. 

Wprowadzenie do I i II poziomu wtajemniczenia w ajurwedyjski system uzdrawiania oraz leczenia metodami tradycyjnymi w Indii i Tybecie.
Metody energetycznej diagnostyki i terapii, podstawowe techniki masażu, metamorficznego biomasażu oraz wedyjskiej bioterapii.
Zasady zdrowego życia, równoważenie Tri-Dośa: Wata, Pitta, Kapha.
Naturalne metody wspomagania i kuracji z chorób woreczka żółciowego.
Podstawy ajurwedyjskiego zielarstwa, zasady przygotowywania leków.
Terapia zapachami w tym olejki lecznicze aromaterapii indyjskiej.
Diagnostyka i kuracje oparte na Wielkim Obiegu Mahanadi.
Uzdrawiające i oczyszczające modlitwy, mudry oraz mantry.
Rasajany – specjalne kuracje oczyszczające i lecznicze.
Przygotowywanie leczniczej wody i nośników leków.
Podstawy diagnostyki pulsowej metodą trzech pulsów.
Kuracje błotne, podstawowe zioła, krystaloterapia.
Stare metody terapii światłem i kolorami.

BhaiShaJya – w spolszczeniu BhaiSzaDźja oznacza terapię, leczenie, uzdrowienie, lekarza, medyka, uzdrowiciela, lekarstwo. Tradycja BhaiShaJya należy do medycyny rudrowej, starej wedyjskiej Szkoły Medycznego Rudra, współcześnie także do tradycji Buddy Medycyny.
=============================================

Wprowadzenie do uzdrawiania, bioterapii i ziołolecznictwa 

11/12 stycznia 2020 - koło Gliwic


W dniach 11/12 stycznia 2020 w Łabędach, koło Gliwic, odbędzie się sobotnio-niedzielny program zajęć o uzdrawianiu ezoterycznym, samoleczeniu, ziołolecznictwie, bioterapii i egzorcyzmach, medycynie tradycyjnej wschodu, szczególnie wedle szkoły sufich z Kaszmiru. Szczegółowy program zostanie wysłany zainteresowanym pocztą tradycyjną na adres zamieszkania (pobytu). Okazja spotkania z uzdrowicielami i nauki metod dbania o swoje zdrowie, przywracania zdrowia, także dla tych, którym nie udało się dostać na wizytę indywidualną…

Wprowadzenie do uzdrawiania, bioterapii i ziołolecznictwa 

12/13 październik 2019 - Śląsk - Gliwice 


W dniach 12/13 października 2019 na Śląsku w pobliżu miasta Gliwice, w na początku miesiąca, sobotnio-niedzielny program zajęć o uzdrawianiu, samoleczeniu, ziołolecznictwie, bioterapii i egzorcyzmach, medycynie tradycyjnej wschodu, etc! Szczegółowy program zostanie wysłany zainteresowanym pocztą tradycyjną na adres zamieszkania (pobytu). Okazja spotkania z uzdrowicielami i nauki metod dbania o swoje zdrowie, przywracania zdrowia, także dla tych, którym nie udało się dostać na wizytę indywidualną. Odkrywanie daru uzdrawiania, rozwijanie promienia mocy uzdrawiania...

Zgłoszenia: Alternatywne Terapie Holistyczne - EAS

tel. (+48) 518 300 138

Program o śmierci i umieraniu oraz uzdrawianiu traumy śmierci:

27/28 października 2018 - Puck k/Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Zgłoszenia: Śląski Instytut Medycyny Alternatywnej - EAS tel. (+48) 518 300 138 

Zgłoszenia: Evani tel. (+48) 518 300 138  
==============================

Więcej informacji o rozmaitych ciekawych warsztatach, szkoleniach, seminariach, o uzdrawianiu i rozwoju duchowym znajdziesz na stronie:


http://warsztaty-kursy.blogspot.com/


ZAPRASZAMY 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza